Copywrite © 2016 by Eneconsulting.

  • s-facebook
  • Twitter Metallic
  • Google Metallic
  • s-linkedin

Obsługa projektów

Finanse

 

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy realizacji projektów z zakresu handlu międzynarodowego przy zabezpieczaniu transakcji oraz minimalizowaniu ryzyka kursowego, a także opracowywania sposobów ich finansowania.
 

Logistyka

 

Nasze usługi obejmują pełną obsługę logistyczną włączając w to transport każdym możliwym środkiem transportu w wybrane przez Klienta miejsce na świecie, przy zapewnieniu minimalnych kosztów i terminowości dostaw.

 

Przetargi

 

Wspieramy naszych Klientów w procedurze ubiegania się o zamówienia publiczne zarówno w kwestiach formalnych, jak i kojarzeniu partnerów w celu wspólnego ubiegania się o zamówienie.
 

Kancelaria Prawna

 

Eneconsulting współpracuje z Kancelarią Prawną Dudkowiak & Kopeć, która działa na polskim rynku usług prawniczych od 1992 roku i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej biznesu oraz realizacji projektów międzynarodowych. Doświadczony zespół składający się z prawników specjalistów z różnych dziedzin,  ścisłe określenie ram specjalizacji oraz ich rozdział pomiędzy trzy departamenty specjalizacji zapewnia, iż nasi Klienci uzyskują obsługę prawną na najwyższym poziomie. Ponad 20-letnie doświadczenie połączone z głęboką specjalizacją w danych obszarach prawa definiuje naszą działalność.

Obsługę firmy prowadzi: adw. Piotr Putyra (Partner)

Fundusze, Finansowanie

 

Współpracujemy z zagranicznymi funduszami, gotowymi udzielić finansowania dla projektów infrastrukturalnych.
​​Proponujemy finansowanie realizowanych projektów przy wsparciu naszych zagranicznych Partnerów oraz funduszy. Na zlecenie funduszy, prowadzimy wstępne analizy rynkowe kupna - sprzedaży spółek i nieruchomości.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail: biuro@eneconsulting.pl.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: + 48 883 950 680.